P & MIP s.r.o.
delta_mobrey

Tlakový spínač S21

Pevné mrtvé pásmo

Série Industrial

Tlakový spínač model S21  je vhodný pro hodnoty mezi -1 bar a 100bar s maximálním provozním tlakem až do 155 bar.

spínač

 

Vlastnosti a výhody

     1. Opakovatelnost lepší než 1% zadané hodnoty
      Uživatelé mohou ve všech konfiguracích očekávat opakovatelnost zadané hodnoty lepší než 1%, přičemž některé konfigurace jsou výrazně lepší.

     2. Široká škála schválení
      Spínače série Industrial jsou k dispozici s velkou nabídkou různých schválení včetně schválení do nebezpečného prostředí, platného pro Evropu a Severní Ameriku.
     3. Bezpečnost
      Všechny modely série Industrial přicházejí s bezpečnostním otvorem, který zabraňuje přetlakování krytu v případě, že je senzor neúmyslně poškozen nadměrným tlakem. Navíc, všechny modely jsou schváleny pro použití v bezpečnostních systémech až do úrovně SIL2 včetně.
 • Modely spínačů série Industrial byly vyvinuty v polovině 90. let tak, aby nabídly uživatelům robustní spínače, vhodné pro standardní aplikace, kde není potřeba použít vysoce konfigurovatelné spínače série Performance.

  Pomocí membránových čidel a tradičního in-line mechanismu vyrovnávání síly k přenosu pohybu z čidla na mikrospínač, jsou tyto spínače vhodné pro širokou škálu průmyslových aplikací. Díky různým mezinárodním schválením je série Industrial vhodná pro použití v bezpečných i nebezpečných prostředích v Evropě, Severní Americe a po celém světě.

  S nedávným uvedením série Sentry na trh, jsou tyto modely Industrial nyní doporučovány zejména jako náhradní díly, kde je potřeba náhrada podobného typu.

  Pouzdra z hliníku potažené epoxidovou pryskyřicí nebo z nerez oceli, schválené podle IP66 a NEMA 4X

  Volitelné, ekologicky a hermeticky uzavřené SPDT a DPDT přepínací kontakty

  Smáčené díly z nerezové oceli jako standard

  Lepší než 1% opakovatelnost zadaných hodnot

  Tlak se pohybuje od 0,4 bar do 700 bar

  Pmax až 250 barů v závislosti na rozsahu

 

Prospekt k dispozici zde.

Více podrobností o spínači najdete zde.