P & MIP s.r.o.

Firma P & MIP s.r.o. (dříve Pavel Macygin P & M) je již od svého založení v r. 1991 spolehlivým partnerem a dodavatelem výrobků firmy Mobrey Ltd. (dříve Solartron) napříč průmyslovými odvětvími v České i Slovenské republice. Po celou dobu existence firmy se úzce specializujeme na výrobky pro měřící a regulační techniku, zpracovatelský, energetický, chemický průmysl a v neposlední řadě průmysl odpadních vod a tudíž máme bohaté zkušenosti s různými aplikacemi a provozováním těchto výrobků v praxi.

Naše firma mimo jiné nabízí i služby, spojené s prodejem těchto výrobků, a to například doporučení vhodného zařízení pro danou aplikaci, konfiguraci kompletního řešení dle požadavku zákazníka, doporučení pro instalace a asistence při instalaci a oživení celého zařízení. V neposlední řadě zajišťujeme i servis výrobků. Záruční i pozáruční servis je prováděn ve výrobním závodě, v některých případech jsme schopni provést pozáruční servis ve vlastním servisním středisku.

V dubnu letošního roku firma Delta Controls Ltd. odkoupila od koncernu Emerson firmu Mobrey Ltd. a došlo ke spojení dvou anglických výrobců měřících přístrojů, které se svým výrobním rozsahem navzájem doplňují a nyní je firma Delta Mobrey Ltd. schopna nabídnout svým zákazníkům kompletní portfolio výrobků pro spolehlivé, bezpečné a úsporné řešení výrobních procesů.

Výrobky firmy Delta-Mobrey jsou výsledkem již více než 65-letých zkušeností praktického měření v různých průmyslových odvětvích. Srdcem všech jejich výrobků je technologie přesnosti měření, která je navržena tak, aby byly získány přesné výsledky ve všech podmínkách a mnoho jejich výrobků je možno nazvat průmyslovým standardem.

 

 

.