Univerzální řídící spínače Solartron Mobrey

universal transmitter controllersŘada univerzálních řídících spínačů MCU poskytuje vysokou úroveň funkčnosti pro jakýkoliv 4-20mA nebo HART signál. Tyto síťově napájené spínače jsou k dispozici v robustním, povětrnostním vlivům odolném krytu s montáží na stěnu nebo ve standardním (velikost DIN) panelovém provedení a poskytují jiskrově bezpečné napájení snímače.
MCU901
Vstupní spínač hladiny s 5-ti na místě programovatelnými relátky a proudovým 4-20mA signálem. Zřetelný displej může být konfigurován pro zobrazení různých hodnot snímače nebo procesu, pro zadání dat je používána zabudovaná klávesnice. Programovací menu je rychlé a intuitivní a pro všeobecnou nebo komplexní řídící funkčnost je možno provádět programování pomocí nápovědy (Wizard).
Jelikož nejpopulárnějšími algoritmy jsou průtoky v otevřených kanálech, je předprogramováno mnoho standardních řídících rutin.
Snímač HART může být programován z řídící jednotky jako univerzální a jsou k dispozici některé obvyklé praktické povely HART.
MCU902
Akceptuje dva vstupy ze snímačů HART a dodá, odejme nebo znásobí vstupy pro vytvoření jedné odpovědi. Obvykle je používán v přepážkových aplikacích nebo slučuje dva průtoky v otevřených kanálech pro zpracování.
MCULOG
Tak jako MCU901, ale s navíc zabudovaným sběrem dat. Kapacita pro 4800 událostí a 60 denní totalizátor. Sbírá jakoukoliv hodnotu naprogramovanou pro zobrazení na hlavním displeji. Jedinečný "fast-log" (rychlý sběr) pracuje s nadřazeností výskytu náhlé události tak, aby mohl poskytnout podrobnější data pro tento případ abnormálního měření jako je bouře nebo přetečení.
home
Vlastnosti
Jiskrově bezpečné napájení snímače
Pracuje s jakýmkoliv 4-20MA nebo HART snímačem
5 relátek
Předprogramované profily nádrže a křivky průtoku
Snadná nápověda pro programování
Provedení na stěnu nebo do panelu
Aplikace
Měření hladiny, obsahu nebo průtoku
Řízení čerpadla a/nebo funkce poplachu
Linearizace složitých nádrží
Sledování a čištění přepážek
Výpočet průtoku v otevřených kanálech
Měření průtoku a sběr dat
Výhody
Univerzální řídící spínač minimalizuje zásoby a obtížnost
Použití s jakýmkoliv druhem snímače

Pouze jedna programovací metoda k naučení
Rychlé programování s možností menu "Wizard"
Bez potřeby dalších jiskrově bezpečných bariér
V případě potřeby napájí snímač
P & MIP s.r.o.
Pražská 1012, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, 250 01