P & MIP s.r.o.
delta_mobrey

Spínač diferenčního tlaku S34

až do 250 bar Pmax

Série Industrial

 

snímač

 

Vlastnosti a výhody

  • Opakovatelnost lepší než 1% zadané hodnoty
   Uživatelé mohou ve všech konfiguracích očekávat opakovatelnost zadané hodnoty lepší než 1%, přičemž některé konfigurace jsou výrazně lepší.

  • Široká škála schválení
   Spínače série Industrial jsou k dispozici s velkou nabídkou různých schválení včetně schválení do nebezpečného prostředí, platného pro Evropu a Severní Ameriku.

  • Bezpečnost
   Všechny modely série Industrial přicházejí s bezpečnostním otvorem, který zabraňuje přetlakování krytu v případě, že je senzor neúmyslně poškozen nadměrným tlakem. Navíc, všechny modely jsou schváleny pro použití v bezpečnostních systémech až do úrovně SIL2 včetně.

Modely spínačů série Industrial byly vyvinuty v polovině 90. let tak, aby nabídly uživatelům robustní spínače, vhodné pro standardní aplikace, kde není potřeba použít vysoce konfigurovatelné spínače série Performance.

Pomocí membránových čidel a tradičního in-line mechanismu vyrovnávání síly k přenosu pohybu z čidla na mikrospínač, jsou tyto spínače vhodné pro širokou škálu průmyslových aplikací. Díky různým mezinárodním schválením je série Industrial vhodná pro použití v bezpečných i nebezpečných prostředích v Evropě, Severní Americe a po celém světě.

S nedávným uvedením série Sentry na trh, jsou tyto modely Industrial nyní doporučovány zejména jako náhradní díly, kde je potřeba náhrada podobného typu.

Pouzdra z hliníku potažené epoxidovou pryskyřicí nebo z nerez oceli, schválené podle IP66 a NEMA 4X

Volitelné, ekologicky a hermeticky uzavřené SPDT a DPDT přepínací kontakty

Smáčené díly z nerezové oceli jako standard

Lepší než 1% opakovatelnost zadaných hodnot

Tlak se pohybuje od 6 bar do 10 bar

Pmax až 250 barů v závislosti na rozsahu

 

Prospekt k dipozici zde.

Více podrobností o spínači najdete zde.