VODA/PÁRA

Přehled produktů Solartron Mobrey - voda/pára

home
Firma Solartron Mobrey vyrábí nejrozsáhlejší sortiment vybavení pro  řízení kotlů a páry pro všechny typy parních kotlů, aplikace zpracování páry a kotle s horkou vodou. Aplikace zahrnují tlaky od atmosférických až po 320 barů  zpracované nasycené páry.
Se svým sortimentem výrobků, který zahrnuje nabídku plováků a sond je firma Solartron Mobrey jediným výrobcem schopným poskytnout nestranný názor na vaše potřeby týkající se řízení úrovní  hladin.
Hydrastep - elektronický systém sledování vody a páry
Základní elektronický přístroj určující hladinu vody v kotlích s možností vyhlašování poplachů a následného vypnutí kotle.
Používá se v situacích kdy, detekce vody nebo páry má životní důležitost pro spolehlivý a efektivní provoz. Systém využívá rozdílné el. vodivosti vody a páry a zajišťuje mnohem vyšší úroveň spolehlivosti než konvenční zařízení.  . . pokračování
Hydratect  - elektronický systém zjišťování vody a páry
Elektronický systém ke zjišťování  vody a páry Hydratect je konstruován jako elektronická alternativa ke konvenčním hladinovým spínačům.
Používá se v situacích, kdy detekce vody nebo páry má životní důležitost pro spolehlivý a efektivní provoz. . . pokračování
Na začátek
P & MIP s.r.o.
Pražská 1012, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, 250 01